Global Ayrıcalıklarınız

Tüm dünyada ayrıcalıklısınız…

   American Express Ayrıcalıklarınız

Sanat, yemek ve kültürün nabzını Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum ve Privé American Express®'e özel ayrıcalıklarla tutun.

Etkinlikler:

Tüm dünyanın sene boyunca heyecanla beklediği ve kısıtlı giriş imkanı olan, en ünlü sanat aktiviteleri, ödül törenleri, festivaller ve özel gösterilerde sadece sizlere sunulan benzersiz ayrıcalıkların keyfini çıkarmak için Miles&Smiles Seyahat Hattı’nı arayın.

    MasterCard Ayrıcalıklarınız


Miles&Smiles Garanti BBVA Mastercard'ınızla bütün dünyada uluslararası seyahat ve alışveriş ortaklarında üst segmente geçiş, indirimler ve bir çok benzersiz avantaja sahip olabilirsiniz. Mastercard'ın dünyanın en ihtişamlı metropollerindeki ayrıcalıklarına göz atabilirsiniz.


Miles&Smiles Garanti BBVA Mastercard’ınızı kullanın, yurt dışında giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya 100’den fazla markada ekstrenizde indirim alın.  Detaylar için tıklayın.

IHG

Kart kullanıcıları tekliften nasıl yararlanabilir?

www.ihg.com/mastercard

Şartlar ve Koşullar

1.Rezervasyonunuz kalacağınız ilk gecenin en az 21 gün öncesinde yapılmalıdır.

2.Tekliften yalnızca, ilgili üyelik giriş kimliği ve şifresi olan uygun katılımcılar yararlanabilir. Üye kimliği veya IHG belgesi check-in esnasında uygunluk belgesi olarak gerekecektir. Teklif uygun olmayan üçüncü şahıslara gönderilemez, yayılamaz veya dağıtılamaz veya teklifi bu kişilerin kullanmaları sağlanamaz. Tekliften yararlanarak, bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi teyit etmektesiniz.

3.Bu teklif kapsamında yapılan konaklamalar için IHG® RewardsClub puanı verilecektir.

4.Teklif, 1 Ocak 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında yapılan ve konaklamanın 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2019 arasında gerçekleştirileceği rezervasyonlarda geçerlidir.

5.Tüm rezervasyonlar, katılan otellerde bu teklif için tahsis edilen odalara bağlıdır.

6.Ödemenin tamamının rezervasyon esnasında yapılması gerekmektedir. Değişiklik ve ücret iadesi yapılmayacaktır (yasaklandığı durumlar hariç).

7.Bu teklif, diğer herhangi bir teklif veya promosyon ile birlikte kullanılamaz.

8.Bu tekliften IHG® RewardsClub puanı kullanılarak yararlanılamaz.


%30 İndirim koşulları

1.%30 Best Flex indirimi, standart çift kişilik/iki yataklı odayı paylaşan iki yetişkin için, oda başına gecelik En İyi Esnek fiyatının en az %30 indirimli fiyatı (KDV dahil) anlamına gelmektedir.

2.Teklif, Cuma, Cumartesi ve Pazar gecelerindeki konaklamalar için geçerlidir (sınırlı sayıdaki hafta içi kullanım için lütfen rezervasyon sırasında bilgi alınız).

3.Teklif sadece programa katılan Avrupa'daki CrownePlaza® HotelsandResorts, Hotel Indigo®, Holiday Inn®, Holiday InnExpress® ve StaybridgeSuites® otellerinde geçerlidir.

4.Teklif kahvaltı dahil olan Holiday InnExpress® otelleri hariç, sadece oda rezervasyonları (kahvaltı dahil değildir) için geçerlidir.


%20 İndirim koşulları

1.%20 Partner indirimi, standart çift kişilik/iki yataklı odayı paylaşan iki yetişkin için, oda başına gecelik En İyi Esnek fiyatımızın en az %20 indirimli fiyatı (KDV dahil) anlamına gelmektedir.

2.Rezervasyona en fazla iki misafir için oda ve kahvaltı dahildir.

3.Rezervasyon bir Cuma veya Cumartesi gecesini içermelidir.

4.Teklif sadece programa katılan Avrupa'daki InterContinentalHotelsandResorts, ve KimptonHotelsandRestaurantsotellerinde geçerlidir.

5.Bu teklif, diğer herhangi bir teklif veya promosyon ile birlikte kullanılamaz.

6.Bu tekliften IHG® RewardsClub puanı kullanılarak yararlanılamaz.Hotels.com

Kart kullanıcıları tekliften nasıl yararlanabilir?

http://tr.hotels.com/otel-firsatlari/Mastercard/?rffrid=mdp.hcom.GL.403.000.00

Temel Şartlar ve Koşullar:

 • Kampanya 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir.
 • Kupon, programa katılan ön ödemeli En İyi Fiyat Garantili bir otelde yapılan yeni bir rezervasyon için geçerlidir. Bu kupon, grup seyahat servisi aracılığıyla yapılan rezervasyonlar, doğrudan otelde ödenen rezervasyonlar, döviz olarak ödenen rezervasyonlar, kampanyaya dahil olmayan oteller için yapılan rezervasyonlar veya bu kuponun alınmasından önce yapılan rezervasyonlar için kullanılamaz.
 • Katılımcı oteller değişebilir. Rezervasyon başına yalnızca bir kupon kullanılabilir ve kupon diğer tekliflerle birleştirilemez. Genel rezervasyon Şart ve Koşulları geçerlidir ve tüm rezervasyonlar müsaitlik durumuna bağlıdır. Kupon, nakde dönüştürülemez ve aktarılamaz veya satılamaz.
 • Kupon vergi, harç veya ek masraflar için geçerli değildir ve rezervasyondaki diğer odalar için tam fiyat ödenmesi zorunludur. Ekstra misafirler, telefon görüşmeleri, iptal ücretleri, otopark veya diğer masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ek ücretler müşterinin sorumluluğunda olmak kaydıyla rezervasyon sırasında veya doğrudan otelde kalırken ödenebilir.
 • Teklifin herhangi bir zamanda değiştirilmesi veya geri çekilmesi saklı tutulmaktadır ve kuponun spekülatif, sahte veya hileli rezervasyonlar yapılmasında kullanıldığı durumlarda rezervasyonları iptal etme hakkı saklı tutulmaktadır.
 • Tek kullanımlık kuponlar yalnızca bir defa kullanılabilir ve uygun bir rezervasyon yapıldıktan sonra tamamen kullanılmış sayılır. İade edilmez veya değiştirilmez ve kuponun kısmen kullanılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Çok kullanımlı kuponlar, maksimum beş rezervasyonda kullanılabilir ve bireysel kupon hüküm ve koşullarında belirtilen kısıtlamalar uyarınca tamamen kullanılmış sayılır.
 • Belirli bir kuponun hüküm ve koşullarında aksi belirtilmedikçe, kupon kullanılarak yapılan otel rezervasyonları Hotels.com Rewards™ gecelerinden sayılmaz. Azami kullanım, rezervasyon tarihleri, seyahat tarihleri gibi diğer kısıtlamalar uygulanacaktır.

Teklife Dahil Olmayan Oteller:

https://tr.hotels.com/sayfa/tr-hotel-exclusions/?pos=HCOM_TR&locale=tr_TRChic Outlet Shopping®

Kart kullanıcıları tekliften nasıl yararlanabilir?

https://www.chicoutletshopping.com/mastercard-euprem

Şartlar ve Koşullar

 • Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir

VIP Card

 • Özel VIP Card Davetiyesini Outlet Karşılama, Ziyaretçi veya Turist Danışma Merkezi'nde sunan müşterilerimiz, (uygunluk durumuna ve bir Outlet Merkezinde geçerli olabilecek «en yüksek indirim dönemlerine" bağlı olarak) ücretsiz bir "VIP Kart" alma hakkına sahip olacaklardır. Bu kart, programa katılan Chic Outlet Shopping® Merkezlerinde seçili butiklerde %10 indirim sağlayacaktır.
 • VIP Kartı sadece verildiği tarihte ve verildiği Chic Outlet Shopping® Village'de geçerlidir ve programa katılan her butikte sadece bir kez kullanılabilir. VIP Kartı, yalnızca VIP Kartın verildiği Merkezdeki katılan outlet butiklerinde kullanılabilir ve %10 indirimden yararlanabilmek için alışveriş sırasında gösterilmelidir.
 • VIP Card, "Daha Fazla İndirim" veya «En Yüksek İndirim" dönemlerde kullanılamaz. VIP Card’ın kullanılamayacağı " En Yüksek İndirim" dönemlerine ilişkin tüm ayrıntılar, ilgili Outlet Karşılama, Ziyaretçi veya Turist Danışma Merkezi'nde sağlanacak ayrıca ilgili Outlet’in web sitesinde veya https://www.chicoutletshopping.com/en/experience/chic-travel/shop/packages adresinden de erişilebilecektir.

ShoppingExpress™

 • https://www.chicoutletshopping.com/en/experience/chic-travel/chic-travel üzerinden programa katılan herhangi bir Chic Outlet Shopping® Merkezi için Shopping Express™ hizmeti satın alırken promosyon kodunu giren Müşteriler Shopping Express™ bilet ücretlerinde indirim kazanır.

Alışveriş Paketleri

 • https://www.chicoutletshopping.com/chic-travel üzerinden programa katılan herhangi bir Chic Outlet Shopping® Merkezi için alışveriş paketi satın alırken promosyon kodunu giren müşteriler, Alışveriş Paketi ücretinde indirim kazanır.

Şoför Hizmeti

 • https://www.chicoutletshopping.com/en/experience/chic-travel/chic-travel üzerinden programa katılan herhangi bir Chic Outlet Shopping® Merkezi için Şoför Hizmeti satın alırken promosyon kodunu giren müşteriler, şoför Hizmeti ücretinde indirim kazanır.