Mil ile Alışveriş

Biriken millerinizle ödül bilet almaya devam ederken alışveriş de yapabilirsiniz.

Millerinizle alışveriş yapabilirsiniz!

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı üye hesabınızda biriken Millerinizle ayrıcalıklı onlarca firmada alışveriş de yapabilirsiniz.

Üstelik yeterli Miliniz yoksa bile alışverişlerinizin bir kısmını Millerinizle kalan tutarı Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Alışverişlerinizde Mil kullanımıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


*Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türk Hava Yolları sistemlerinde yapılan bir çalışma nedeniyle, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu programı üyelik hesabınızda biriken Milleriniz karşılığında Garanti BBVA POS’larında belirli firmalardan alışveriş yapabilme uygulaması geçici bir süre ile kapatılmıştır. Sistemsel çalışma tamamlandıktan sonra uygulama tekrar açılacaktır.


Mille alışveriş aşağıdaki firmalarda yapılabilir:

E-TİCARETShop&Miles’ta yapılacak Mil kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için shopandmiles.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin

GİYİM

Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin

DİĞER

Shell ve BP’de yapılacak Mil kullanımları sadece akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir.