Miles&Smiles Sanal Kredi Kartları

Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat ayrıcalıklarından faydalanın!

HEMEN BAŞVUR

iconInternet'te Güvenli Alışveriş!

 • iconMiles&Smiles sanal kredi kartlarıyla internette güvenli alışveriş yaparken asıl kartınız ile aynı oranlarda Mil kazanmaya devam edersiniz. .
 • iconYurt dışı websitelerinde yapacağınız harcamaları dilerseniz TL olarak, dilerseniz ekstre seçiminize göre USD veya Euro cinsinden ödeyebilirsiniz.
 • iconSanal kredi kartlarınızla işlem yapmadan önce Bonusflaş’tan veya Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden limitinizi ihtiyacınız olan miktara yükseltebilirsiniz.

iconDünyanın Milini Kazanın...

 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartlarını internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanır ve alışverişlerinizden Mil kazanmaya devam edersiniz. Üstelik alışverişlerinizden Miles&Smiles American Express sanal kredi kartlarınız ile daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
 • iconDilediğiniz her şeyi Miles&smiles Sanal kredi kartlarınızla internetten güvenle alabilirsiniz! Tüm yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilir, üstelik alışverişlerinizden mil kazanırsınız.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartlarınızın limitini alışverişlerinizden önce belirleyebilir, alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar 1 Kuruşa düşürebilirsiniz. Böylece sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından Miles&smiles Sanal kredi kartlarınızın kullanılması da önlenmiş olursunuz.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartlarını kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve Güvenlik Kodu (CVC2, 3CSC) bilgilerine istediğiniz an Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden veya Müşteri iletişim Merkezi 444 0 333’den ulaşabilirsiniz.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartlarınız ile yaptığınız harcamalarınızı BonusFlaş veya Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden izleyebilirsiniz.
 • iconYurt dışı sitelerden yapacağınız harcamaları isterseniz TL, isterseniz USD olarak ödeyebilirsiniz. Yurt dışı sitelerde yapacağınız harcamalarda kur farklılığı oluşabileceği için fiyatın yaklaşık %10 fazlası TL karşılığı limiti kartınıza aktarmalısınız.

iconMiles&Smiles Sanal kredi kartlarınız daima sizinle...

 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartlarınızı Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333’ü arayarak iptal ettirebilirsiniz.
 • iconİnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi, limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
 • iconYurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirmektedir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile kontak kurmaya çalışınız.
 • icon1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.
 • iconMiles&Smiles Sanal kredi kartlarınızla işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilmek için İnternet, Moto ve Yurt Dışı işlemlere kartlarınızın açık olması gerekmektedir. Onay işlemlerinizi BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet Şubesi’inden gerçekleştirebilirsiniz.


Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayınicon

Miles&Smiles Sanal Kart'a Hemen Başvurun