Miles&Smiles Sanal Kredi Kartı

Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat ayrıcalıklarından faydalanın!

HEMEN BAŞVUR

iconInternet'te Güvenli Alışveriş!

 • iconMiles&Smiles Sanal Kredi Kartı'yla tüm harcamalarınızda mil kazanırsınız. Biriken millerinizi Miles&Smiles Garanti Kredi Kartı'nıza aktarabilirsiniz.
 • iconYurt dışı websitelerinde yapacağınız harcamaları dilerseniz TL olarak, dilerseniz ekstre seçiminize göre USD veya Euro cinsinden ödeyebilirsiniz.
 • iconSanal kredi kartınızla işlem yapmadan önce İnternet Şubesi'nden limitinizi ihtiyacınız olan miktara yükseltmelisiniz.

iconDünyanın Milini Kazanın...

 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartını internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde %100 güvenerek kullanarak, mil biriktirebilir ve biriken millerinizle bedava auçak bileti alabilirsiniz.
 • iconDilediğiniz her şeyi Miles&smiles Sanal kredi kartı'ınızla internetten güvenle alabilirsiniz! Tüm yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilir, üstelik alışverişlerinizden mil kazanırsınız.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartı'ınızın limitini alışverişlerinizden önce belirleyebilir, alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar "1 Kr"a düşürebilirsiniz. Böylece sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından Miles&smiles Sanal kredi kartı'ınızın kullanılması da önlenmiş olursunuz.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartını kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve Güvenlik Kodu (CVC2) bilgilerine istediğiniz an İnternet Şubesi'nden veya Alo Garanti'den ulaşabilirsiniz.
 • iconMiles&smiles Sanal kredi kartınız ile yaptığınız harcamaları Garanti İnternet Şubesi'nden izleyebilirsiniz.
 • iconYurt dışı sitelerden yapacağınız harcamaları isterseniz TL, isterseniz USD olarak ödeyebilirsiniz. Yurt dışı sitelerde yapacağınız harcamalarda kur farklılığı oluşabileceği için fiyatın yaklaşık %10 fazlası TL karşılığı limiti kartınıza aktarmalısınız.

iconMiles&Smiles kredi kartınız daima sizinle...

 • iconMiles&smiles Sanal kredi kart’ınızı 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak iptal ettirebilirsiniz.
 • iconİnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi, limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
 • iconYurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirmektedir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile kontak kurmaya çalışınız.
 • icon1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.
 • iconDeneme amaçlı işlem yapmayınız.


Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayınicon

Miles&Smiles Sanal Kart'a Hemen Başvurun